Najsmoczniej w Krakowie

WawelskieSmaki.pl

O nas

.

        Gotujemy i dostarczamy domowe posiłki jako catering dla żłobka przedszkola i szkoły do wszystkich tych miejsc gdzie z różnych powodów nie ma własnej kuchni.

     Wiedząc jak ważnym elementem rozwoju dziecka jest zbilansowana dieta, komponujemy nasze posiłki tak, aby były nie tylko zdrowe, ale codziennie staramy się udowadniać, że żywienie poprzez catering dla żłobka czy przedszkola może być przede wszystkim smaczne.

Produkty, których używamy, na co dzień do tworzenia naszych Wawelskich Smaków są zawsze świeże dzięki współpracy z lokalnymi i tymi samymi dostawcami.

    Wybieramy tylko najlepsze produkty do naszych posiłków.

Do transportu naszych posiłków do Państwa placówki używamy najnowocześniejszych pojemników zbiorczych zapewniających odpowiednią temperaturę a kierowcy na Państwa każdorazowe żądanie zmierzą profesjonalnym termometrem gastronomicznym aktualną temperaturę posiłku.

        Czystość i higiena jest najważniejsza – cała nasza flota, której używamy doworząc catering do żłobka , przedszkola czy szkoły została zaakceptowana i podlega stałej kontroli Krakowskiego SANEPIDu.

Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, jakie dania smakują dzieciom i są przez nie chętnie zjadane a jakie nie trafiają w ich gusta. Nasi Dietetycy są również otwarci na Państwa uwagi jako osób najlepiej znających swoich klientów .
Stale współpracujemy przy tworzeniu naszego menu dla dzieci z pedioatrą i alergologiem
.

.